Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester B2B

Acxiom Global Service Center Polska sp. z o. oO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • JavaScript

  • Node.js

Mile widziane

  • MongoDB

  • REST API

  • Postman

System operacyjny

O projekcie

Jako Tester w Acxiom będziesz testował nasze kluczowe produkty i rozwiązania oraz automatyzował. Pracując w zespole z innymi testerami oraz developerami, będziesz odpowiedzialny za zapewnienie jakości końcowego produktu.

Jeśli świetnie odnajdujesz się wśród wielu skomplikowanych zadań, nie boisz się wyzwań i ciągle chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, jesteśmy miejscem dla Ciebie :)

Twój zakres obowiązków

  • Pracując z tym zespołem będziesz odpowiedzialny za testowanie jednego z elementów systemu Big Data, opartego m.in. na Amazon Web Services. Testowanie częściowo odbywa się w UI (przetwarzanie danych od lądowania do aktywacji w data warehouse), natomiast druga część to automatyczne testy e2e na kilku API obsługujących system.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu manualnym przeglądarkami

  • Dobra znajomość Selenium i innych narzędzi do automatyzacji

  • JavaScript/Node.js

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie

  • MongoDB

  • REST APIs

  • Postman

Podział czasu pracy
70%

Developing new functions

10%

Bug fixing

15%

Meetings, client support, documentation

5%

Training

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • B2B contract

  • Multisport/participation in cultural events

  • Lunch+ card which can be used in cafes and restaurants

  • On-site English classes

  • Training - professional certificates, webinars, classroom trainings

  • Online access to thousands of technical ebooks (Books 24x7, Safari Books Online) and trainings (SkillsSoft)

  • Fun rooms with a pool table, darts, football table, playstation and board games

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • office/online yoga lessons

Etapy rekrutacji
1

HR phone screen

2

Technical interview with TL an the team

3

Decision

Acxiom Global Service Center Polska sp. z o. o

Acxiom is a recognized global leader in marketing services and technology. Company was founded in 1969, headquartered in the United States with offices in Europe, Australia, New Zealand and China. Our data and technology have transformed marketing – giving our clients the power to successfully manage audiences, personalize customer experiences and create profitable customer relationships. We deliver campaigns to 127 countries in more than two dozen different languages.

Przewiń do profilu firmy