Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester backendu

DEVQUBE sp. z o.o.

15 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cucumber

  • SQL

  • Docker

  • Rancher

  • Kubernetes

  • Postman

  • SoapUI

  • Kibana

  • Elasticsearch

  • API SOAP

  • REST

  • Git

Mile widziane

  • Kotlin

  • Swift

  • Java

  • Xcode

  • Json

  • XCTest

O projekcie

Projekt to praca nad rozwojem centralnego systemu do zarządzania paczkami i paczkomatami (System Zintegrowanej obsługi Paczkomatów). Nasz zespół jest zbudowany z backend developerów i testerów, ściśle współpracujących z PO i analitykiem IT, działa w oparciu o metodykę Scrum.

Twój zakres obowiązków

  • Testy backendu systemów

  • Tworzenie testów automatycznych

  • Testy API REST i SOAP (z przewagą REST)

  • Wyszukiwanie i raportowanie defektów

  • Przygotowywanie raportów z wykonywanych testów

  • Tworzenie dokumentacji użytkownika dla testowanych aplikacji

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu metodyk wytwarzania oprogramowania

  • Wiedza z zakresu testowania oprogramowania na poziomie ISTQB

  • Cucumber, SQL, Docker, Rancher, Kubernetes, Postman, SoapUI , Kibana, Elasticsearch (to jest nasz stack - dobrze jeśli potrafisz używać większości z tych narzędzi, nie musisz znać ich wszystkich)

  • znajomość Java na średnim poziomie

  • Umiejętność analizy wymagań i wykonywania Test Case-ów na ich podstawie

  • Umiejętność testowania API SOAP i REST

  • Praktyczna znajomość narzędzi kontroli wersji GIT

  • Umiejętność raportowania defektów oraz przygotowywania raportów jakości oprogramowania

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji (użytkownika/technicznej/etc.)

  • Doświadczenie w pracy z bugtrackerami  i narzędziami do dokumentacji (Jira, Confluence)

  • Umiejętność automatyzacji testów aplikacji mobilnych w języku np. Kotlin, Swift, Java

  • Znajomość Swift, XCode, Json, XCTest, JSON

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i zdobywania doświadczenia w zarządzaniu projektami w branży IT

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet szkoleniowy

  • pakiet MultiSport

  • międzynarodowe projekty i klienci

  • brak dress code

  • wybór formy współpracy

  • przyjazna atmosfera

  • sprzęt służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

wstępna rozmowa telefoniczna

2

rozmowa zdalna z osobą techniczną odpowiedzialną za projekt

3

informacja zwrotna

Jesteśmy Software Housem pracującym z klientami z całego świata, szybko rośniemy i potrzebujemy do naszego zespołu, nowych twarzy.

Przewiń do profilu firmy