Oferta pracy

Tester bezpieczeństwa

ING Tech Poland

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 35

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CEPT

  • GPEN

  • LPT

  • OSCP

Mile widziane

  • Agile/Scrum DevOps

Twój zakres obowiązków

Każdy zainteresowany bankowością cyfrową rozumie, dlaczego ważne jest posiadanie najlepszych zabezpieczeń.

Czy masz silną wizję zarządzania bezpieczeństwem i czy masz ofensywne podejście, aby sprostać wymaganiom? Czy masz solidne doświadczenie w pracy red teams, (sieciowych) testach penetracyjnych i/lub zarządzaniu bezpieczeństwem IT? Czy masz solidną wiedzę teoretyczną na temat testów penetracyjnych i bezpieczeństwa oraz certyfikaty? Czy masz doświadczenie jako administrator sieci i/lub masz silne, zorientowane na bezpieczeństwo sieci? „Myślisz jak napastnik”! Czy jesteś uważany za zaufanego doradcę o szerokim spojrzeniu? Czy rzucasz wyzwanie innym w kwestii ich wyborów technicznych i bezpieczeństwa? Czy lubisz pomagać innym w przyjmowaniu odpowiednich koncepcji bezpieczeństwa? Czy lubisz pomagać innym stawać się lepszymi każdego dnia?

Kiedy to wszystko dotyczy Ciebie, może to być Twoje kolejne wyzwanie.

Nasze wymagania

  • Posiadasz sprawdzone umiejętności w (jednym lub kilku) obszarach testów penetracyjnych, takich jak CEPT/GPEN/LPT/OSCP,

  • Posiadasz sprawdzone umiejętności w zakresie ryzyka i bezpieczeństwa (m.in. CISSP, CISM, PMI-RMP i/lub MoR),

  • Masz doświadczenie z rozwiązaniami IDS, IPS i S(I)EM,

  • Jesteś na bieżąco z najnowszym złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami bezpieczeństwa,

  • Masz wgląd w to, jak hakerzy wykorzystują element ludzki, aby uzyskać nieautoryzowany dostęp,

  • Posiadasz umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania idei, faktów i opinii,

  • Jesteś otwarty na zmiany i potrafisz adaptować się do sytuacji w celu zapewnienia efektywnej pracy,

  • Wykonujesz zadania i osiągasz wyniki wysokiej jakości w sposób wydajny i terminowy,

  • Potrafisz pracować w języku angielskim.

  • Doświadczenie w zespole Agile/Scrum DevOps,

  • Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i tworzenia połączeń, w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań,

  • Bycie aktywnym graczem zespołowym, który bierze odpowiedzialność oraz umiejętność coachingu innych, aby pomóc w ich indywidualnym rozwoju.

Podział czasu pracy
50%

Utrzymanie

50%

Badania i rozwój

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu