Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Penetration Tester

SISOFTO firmie

  • Turystyczna 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SISOFT

Turystyczna 2

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Bash

  • PowerShell

  • Perl

  • Ruby

  • Assembly

  • C

  • C++

  • JavaScript

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i przygotowanie testów penetracyjnych

  • tworzenie dokumentacji i raportów z przeprowadzonych testów penetracyjnych

  • analiza kodu i podatności

  • rozwój narzędzi i skryptów wykorzystywanych do testów penetracyjnych

  • współpraca z zespołami programistów

Nasze wymagania

  • wiedza w zakresie architektury systemów operacyjnych, aplikacji webowych oraz infrastruktury sieciowej

  • praktyczna wiedza w zakresie testów penetracyjnych

  • znajomość metodologii testów penetracyjnych takich jak OSSTMM, OWASP lub NIST

  • praktyczna znajomość Mitre ATT&CK i Cyber Kill Chain

  • podstawowe umiejętności programowania w jednym z języków np. Python, Bash, Powershell, Perl, Ruby, Assembly, C, C++, Javascript, Java

  • mile widziany jest certyfikat OSCP lub CEH (lub gotowość do jego uzyskania w najbliższej przyszłości)

  • komunikatywny język angielski

To oferujemy

  • umowa o pracę lub umowa B2B (wybór pracownika) + system motywacyjny

  • rozwój zawodowy poprzez zwrot kosztów za pozyskiwania unikatowych kompetencji oraz certyfikatów

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

  • Benefity

SISOFT

Od ponad 14 lat prowadzimy międzynarodowe projekty doradcze i audytorskie. Nasi specjaliści dzielą się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem oraz cyberbezpieczeństwa na konferencjach i szkoleniach. W naszej pracy stawiamy na prosty przekaz, precyzyjnie określone cele oraz sprawdzone standardy międzynarodowe.

Przewiń do profilu firmy