Logo Pracuj.pl

Tester ds. cyberbezpieczeństwa

Orange PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • cybersecurity

O projekcie

Do zespołu troszczącego się o bezpieczeństwo firm będących klientami Orange Polska, poszukujemy pasjonata IT wyspecjalizowanego w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie webaplikacji.
  • Testowanie infrastruktury.
  • Analiza kodów żródłowych.
  • Przygotowywanie raportów z wykonanych prac.
  • Wsparcie zespołów IT klientów we wdrażaniu rekomendacji.
  • Rozwój środowisk wykorzystywanych do pentestów i testów socjotechnicznych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku.
  • Każdy rodzaj wiedzy początkowej o projekcie: blackbox, whitebox (z analizą kodów źródłowych) oraz przede wszystkim greybox.
  • Aktualny certyfikat z zakresu testów penetracyjnych: CEH, a najlepiej LPT lub OSCP.
  • Doświadczenie w realizacji testów penetracyjnych.
  • Umiejętność przygotowywania skryptów.
  • Szeroka znajomość zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa.
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego oraz znajomość j. angielskiego pozwalająca na świadczenie usług, czytanie i prowadzenie dokumentacji technicznej, projektowej oraz swobodną komunikację.
  • Umiejętność stałego samokształcenia w zakresie cyberbezpieczeństwa.
  • Samodzielność, profesjonalizm oraz pozytywna energia.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako ekspert/konsultant/tester, najlepiej w środowisku międzynarodowym komunikujących się w języku angielskim.
  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji mobilnych, IoT oraz OT.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie IT.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole profesjonalistów ds. cyberbezpieczeństwa, z najnowszymi technologiami, doskonałe warunki do wymiany i rozwoju wiedzy, świetną atmosferę w zespole.
  • Praca zdalna lub u klienta.
  • Różne formy zatrudnienia.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Poszukiwanie najlepszych praktyk rynkowych to idea, która przyświeca działaniom realizowanym przez nasz zespół. Wszystko po to, aby podnieść efektywność prowadzonych projektów wizerunkowych i rekrutacyjnych. W tym żeńskim zespole stawiamy na współpracę, dzielenie się wiedzą i szczere relacje. I na poczucie humoru – nieodzowny element naszych spotkań.

Tester ds. cyberbezpieczeństwa, Warszawa