Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester elektronicznych urządzeń automatyki i sterowania

MIKRONIKAO firmie

MIKRONIKA

Krauthofera 23

Poznań

Jesteśmy jednym z najważniejszych dostawców systemowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opieramy o pionierskie w Polsce, autorskie oprogramowanie oraz własną bazę sprzętową. Naszymi klientami są znaczący udziałowcy branży elektroenergetycznej, przemysłowej i telekomunikacyjnej.

Naszym celem jest doskonalenie i poszerzanie oferty świadczonych dla nich usług oraz dbałość o wysoką jakość produktów. Mamy również ambicję tworzyć sprzyjające środowisko pracy dla zatrudnionych w Mikronice pracowników.

miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy zaangażowanych, komunikatywnych i kreatywnych pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego.

Zadania

  • analiza norm, wymagań i opracowywanie procedur testowych,
  • projektowanie i realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • automatyzacja testów EOL,
  • udział w testach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • analiza i raportowanie błędów,
  • ścisła współpraca z zespołami dostarczającymi sprzęt i oprogramowanie.

Wymagania i umiejętności

  • min. średnie wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika lub elektrotechnika),
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word),
  • znajomość układów elektronicznych,
  • znajomość techniki mikroprocesorowej,
  • język angielski - poziom B2,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Dodatkowe atuty

  • znajomość zagadnień testowania z zakresu ISTQB,
  • znajomość innych norm związanych z testowaniem urządzeń automatyki,
  • znajomość systemów SCADA,
  • znajomość aparatury EAZ innych systemów automatyki,
  • znajomość metrologii i techniki pomiarowej,
  • orientacja w zagadnieniach branży energetycznej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferta

  • Oferujemy pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia,
  • Stwarzamy środowisko ludzi pracujących - stałe uczących się i rozwijających (...),
  • Wspomagamy rozwój zawodowy - umożliwiamy dostęp do zewnętrznych oraz firmowych szkoleń i warsztatów,
  • Zapewniamy udział w ciekawych projektach branżowych z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologii i zabezpieczamy dostęp do najwyższej jakości bazy sprzętowej,
  • Oferujemy dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, gwarantujemy ubezpieczenie grupowe i organizujemy szereg imprez integracyjnych i okolicznościowych.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej:

Jeżeli zdecydujesz się aplikować do naszej firmy wiedz, że W Mikronice dbamy o bezpieczeństwo informacji. Ochrona Twojej prywatności podczas przetwarzania danych osobowych jest dla nas kwestią bardzo ważną, a dane osobowe przetwarzane są w sposób zapewniający poufność oraz zgodnie z przepisami prawa.
Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych przetwarzanych w Mikronice oraz praw osób, których te dane dotyczą można znaleźć pod adresem www.mikronika.pl/pl/odo

Dokumenty przesyłane w ramach zgłoszenia swojej kandydatury muszą zawierać jedną z następujących klauzul:
Klauzula podstawowa:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w treści niniejszego CV/zgłoszenia aplikacyjnego, przez MIKRONIKA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, na potrzeby postępowania rekrutacyjnego na stanowisko tu podać nazwę stanowiska.
Klauzula rozszerzona (jeżeli chcesz, abyśmy pozostawili Twoje dokumenty na potrzeby przyszłych rekrutacji):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w treści niniejszego CV/zgłoszenia aplikacyjnego, przez MIKRONIKA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne