Oferta pracy

Billennium S.A.

Tester ETL

Billennium S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 sty 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania (testy funkcjonalne, testy integracyjne i inne)

  • Raportowanie błędów, monitorowaniem procesu naprawczego

  • Zapewnianie najlepszej jakości testów

  • Tworzenie przypadków testowych oraz ich analiza

  • Tworzenie scenariuszy testowych

  • Współpraca z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności

  • Obsługa oraz wsparcie testów akceptacyjnych (UAT)

  • Przygotowanie raportów z testów

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość co najmniej jednego z narzędzi, np. JIRA, HP ALM, TestLink, Postman, SoapUI

  • Umiejętność pisania zapytań SQL – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2

  • Doświadczenia w testach integracyjnych, akceptacyjnych

  • Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testowych

  • Znajomość procesów i dokumentacji ETL

  • Doświadczenie w testowaniu rozwiązań BI - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość Informatica Power Center/Talend – będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Praca w dojrzałym, międzynarodowym środowisku, ukierunkowanym na dobre praktyki w pracy projektowej

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy (UoP/B2B)

  • Szkolenia wstępne

  • Realna możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu lub lidera projektu

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy