Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Funkcjonalny

ITFS sp. z o.o.

110,00130,00 netto (+ VAT) / godz.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • JavaScript

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie frontendu, w tym landing pages, CMS i API

  • Analiza wymagań biznesowych, specyfikacje funkcjonalne i współpraca z analitykami biznesowymi i Product Ownerami

  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie wymagań dotyczących oprogramowania i/lub przypadków użycia

  • Wykonywanie przypadków testowe, aby zapewnić zgodność z dostarczoną specyfikacją i dokumentacją

  • Skrypty testowe funkcjonalne i E2E, testy, recenzje

  • Identyfikacja, raportowanie, zarządzanie defektami

  • Wsparcie zespołu Test Automation w testach automatycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość RWD i podejścia Mobile First

  • 3+ lata doświadczenia w pracy jako Tester Oprogramowania

  • Praktyczne doświadczenie w testowaniu API

  • Doświadczenie w testowaniu wydajności stron internetowych

  • Znajomość głównych zagrożeń bezpieczeństwa stron internetowych

  • Biegłość w testowaniu funkcjonalnym, E2E i UAT oraz procesach testowych w ramach SDLC i STLC

  • Znajomość różnych faz i typów testów: integracyjne, UAT, E2E, funkcjonalne

  • Doświadczenie e branży finansowej/bankowej

  • Doświadczenie w automatyzacji testów

  • Ogólna znajomość któregoś z języków programowania (Java, JavaScript, Python)

  • Certyfikacja ISTQB

  • Doświadczenie w testowaniu Salesforce

To oferujemy

  • Współpraca B2B

  • Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kompleksowy program onboardingowy

  • Wiele możliwości rozwoju i dostęp do nowoczesnych technologii

  • Pakiet powitalny :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: zdalnie/Warszawa

  • Start: ASAP (akceptujemy też do 3 msc okresu wypowiedzenia)

  • Forma współpracy: B2B z ITFS, full-time, długofalowo

  • Stawka: 110-130zł/h netto + VAT

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Przewiń do profilu firmy