Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Gier i Symulacji

SIM FACTOR Sp. z o.o.

4 5008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wenecka 12

Białołęka

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • C#

  • Unity 3D

Twój zakres obowiązków

  • Wykrywanie i raportowanie błędów w grach oraz symulatorach na platformach typu Desktop oraz VR/AR

  • Przygotowywanie scenariuszy testów funkcjonalnych i integracyjnych

  • Sporządzanie opisów błędów wraz ze ścieżką ich reprodukcji

  • Dostarczanie informacji zwrotnej oraz proponowanie sugestii w celu poprawy jakości oraz funkcjonalności produktów

  • Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania oraz grafiki 3D

  • Sporządzanie dokumentacji oraz instrukcji do oprogramowania

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi testowanego oprogramowania

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w testowaniu gier lub zbliżonych aplikacji

  • Pasja do gier, grafiki 3D, tworzenia rozwiązań innowacyjnych

  • Komunikatywność i asertywność przy udzielaniu informacji zwrotnej

  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań

  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów, determinacja

  • Staranność i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Znajomość środowiska Unity3D oraz języka C#

  • Doświadczenie w automatyzacji testów

To oferujemy

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych (w tym VR i AR)

  • Ciekawe i wymagające projekty oraz współpraca ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Praca w dynamicznym i młodym zespole entuzjastów w komfortowych warunkach

  • Szansa na rozwój w wielu kierunkach przy tworzeniu gier i symulatorów

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

SIM FACTOR jest działającą od 2017 roku polską spółką technologiczną, oferującą innowacyjne rozwiązania z obszaru symulacji szkoleniowej wykorzystującej rzeczywistość wirtualną.

Specjalizujemy się w produkcji, wdrażaniu i utrzymaniu najwyższej klasy symulatorów i trenażerów przeznaczonych dla sektora prywatnego, państwowego oraz wojskowego.

Przewiń do profilu firmy