Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester gier komputerowych

QLOC S.A.

19,0024,00 brutto / godz.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Excel

  • PC

  • Xbox

  • PlayStation

  • Switch

  • MacOS

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie w branży gier wideo? Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

Twój zakres obowiązków

  • testowanie poprawnego funkcjonowania gier,

  • raportowanie znalezionych błędów w języku angielskim,

  • zgłaszanie sugestii prowadzących do poprawy jakości testowanych produktów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym (B2), umożliwiającym płynną komunikację,

  • doświadczenie z grami komputerowymi lub konsolowymi,

  • wysoka komunikatywność – umiejętność jasnego i zwięzłego opisywania problemów,

  • umiejętność pracy w grupie i zdolność do pracy pod presją czasu,

  • znajomość MS Excel,

  • wykształcenie minimum średnie.

  • znajomość branży gier komputerowych,

  • doskonała znajomość gramatyki, ortografii i stylistyki języka polskiego,

  • obycie ze sprzętem i produktami na platformy PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowę zlecenie ze stawką 19,00-24,00 PLN brutto,

  • bezpieczne środowisko pracy (biuro jest wyposażone w odkażacze do rąk i powierzchni, dostępne są maseczki wielorazowe w różnych kształtach i rozmiarach; przestrzegamy wewnętrznych procedur dotyczących noszenia maseczek na powierzchniach wspólnych, stosujemy dystans społeczny, a stanowiska pracy są od siebie oddalone o co najmniej 1,5 metra; współpracujemy z placówkami medycznymi i w uzasadnionych przypadkach opłacamy testy na obecność koronawirusa),

  • po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej w trakcie pandemii (zależnie od projektu),

  • codzienny kontakt z najnowszymi technologiami,

  • możliwość pracy przy najbardziej rozpoznawalnych tytułach klasy AAA,

  • szansę na rozwój w branży gier komputerowych,

  • wygodne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu,

  • współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych,

  • lekcje języka angielskiego, japońskiego lub polskiego,

  • smaczną kawę, soki i świeże owoce w biurze, fotel do masażu (w biurze w Warszawie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

QLOC S.A.

QLOC oferuje usługi najwyższej klasy dla największych graczy w branży gier wideo: EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision i BANDAI NAMCO Entertainment oraz wielu innych. Nasz szeroki zakres usług obejmuje produkcję, testowanie i lokalizację. Pracujemy nad wszystkimi rodzajami gier i najnowocześniejszymi technologiami, w tym nad wysoce wyspecjalizowanymi silnikami, takimi jak Unreal Engine 3 i 4, Frostbite czy MT Framework. Pomagaliśmy ulepszać i przenosić Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy