Oferta pracy

Tester

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Python

  • JavaScript

  • SQL

  • Bash

System operacyjny

O projekcie

Grupa Exorigo-Upos jest liderem w obszarze budowania i utrzymania systemów informatycznych wspierających handel detaliczny. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych firm z sektora retail, dla których jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym.

Aktualnie poszukujemy testera pragnącego dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się oddziału w Gliwicach. W ramach nowo tworzonego zespołu zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem systemu sprzedażowego dla znanego klienta z branży handlowej.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie manualne aplikacji mobilnych i desktopowych;

  • Testowanie automatyczne interfejsu API;

  • Budowanie scenariuszy i przypadków testowych;

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń na potrzeby działu wsparcia;

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji użytkownika.

Nasze wymagania

  • Znajomość relacyjnych baz danych;

  • Znajomość standardów dotyczących jakości oprogramowania;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, zdolność do analitycznego myślenia i konstruktywnego badania problemów;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej;

  • Wykształcenie o profilu informatycznym / technicznym;

  • Znajomość programowania w językach skryptowych takich jak Python oraz JavaScript;

  • Znajomość podstawowych zasad działania sieci komputerowych;

  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów w metodyce zwinnej;

  • Znajomość aplikacji do zarządzania projektami Redmine bądź Jira;

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux;

  • Znajomość zagadnień związanych z testami bezpieczeństwa.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • BDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia oraz długofalową współpracę;

  • Pracę w firmie mającej pozycję lidera w swojej branży;

  • Rozbudowane środowisko testowe złożone z szerokiej gamy produktów Exorigo-Upos;

  • Możliwość testowania nowych rozwiązań i technologii;

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania wszechstronnych doświadczeń;

  • Partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikację na linii pracownik przełożony;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy