Logo Pracuj.pl

Tester IT

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • QA

  • Selenium

  • Cucumber

  • JIRA

  • SynapseRT

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie testów automatycznych GUI i API aplikacji webowych
  • Wykonywanie testów systemowych i integracyjnych
  • Raportowanie wyników testów i jakości oprogramowania
  • Współpraca z członkami zespołów ds. testów systemowych oraz integracyjnych, developerami, analitykami, architektami
  • Planowanie testów oraz szacowanie pracochłonności ich wykonania
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie przypadków testowych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Zarządzanie problemami pod kątem ich priorytetu, duplikatów, relacji czy kategorii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji procesów QA (min. 2 lata)
  • Umiejętność programowania w języku Java, znajomość zasad programowania obiektowego oraz znajomość języka SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu infrastruktury testów automatycznych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników
  • Umiejętności pisania testów automatycznych w podejściu BDD
  • Znajomość narzędzi wspierających realizację testów automatycznych (Selenium, Cucumber, JIRA/SynapseRT)
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej - mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób
  • Środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile
  • Uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami
  • Code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje
  • Udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT
  • Pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”

Tester IT, Warszawa