Oferta pracy

Tester (Junior)

IT KONTRAKTO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

Wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to entuzjaści technologii, dla których ważne są: różnorodność projektów, partnerskie i indywidualne podejście do każdego specjalisty oraz ich rozwój zawodowy.

Tester (Junior)Numer ref.: OJ/TJ/WAW/07/P

Zadania

  • Opracowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • Testowanie funkcjonalności aplikacji Web i desktop
  • Testowanie raportów i zestawień
  • Wykonywanie i tworzenie skryptów testowych w narzędziach automatyzujących testy funkcjonalne i integracyjne
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
  • Utrzymywanie i raportowanie statystyk błędów w projektach
  • Bliska współpraca z zepsołem projektowym, właścicielem produktu i stroną biznesową

Wymagania

  • Podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Podstawowa znajomość narzędzi i metod testowania
  • Praktyczna znajomość narzędzia TestLink lub narzędzia o zbliżonej funkcjonalności
  • Praktyczna znajomość MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność analizy danych źródłowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium, SoapUI, Postman)
  • Znajomość środowiska Jira i Confluence

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Znajomość XML, HTML, CSS, protokołu HTTP
  • Praktyczna znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
  • Podstawowa wiedza z zakresu usług sieciowych SOAP, REST
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Tester.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy