Oferta pracy

Tester/-ka automatyzujący/-a - Digital Team

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zależy Ci na pracy w firmie, której logo i odcień magenty zna prawie każdy? Znasz się na testach automatycznych? :) Jeżeli na oba pytania odpowiedziałeś/-aś twierdząco to dołącz do zespołu deweloperskiego w Squadzie Digital Factory, który zajmuje się rozwojem systemów i narzędzi wspierających testowanie i kulturę DEVOPS.

Obecnie pracujemy nad zautomatyzowaniem testów dla krytycznych ścieżek biznesowych, zbudowaniem monitoringu środowisk testowych, a także poprawą jakości świadczonych usług oraz doświadczeń klienta.

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Tworzenie i aktualizowanie testów automatycznych
  • Przeprowadzanie i analizowanie testów automatycznych
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów podsumowujących wyniki testów
  • Programowanie i wspieranie frameworków testów automatycznych
  • Promowanie najlepszych praktyk oraz zasad architektonicznych, programistycznych i testowych
  • Będziesz częścią samoorganizującego się zespołu deweloperskiego pracującego zgodnie z metodyką Scrum

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy jako tester automatyzujący
  • Znajomość języka programowania JAVA
  • Znajomość baz danych, takich jak: MongoDB, PostgreSQL, Oracle
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu brokerów komunikatów: ActiveMQ
  • Doświadczenie w automatyzacji testów urządzeń mobilnych - Appium
  • Znajomość frameworków testowych, takich jak: Karate Framework lub Rest Assured
  • Umiejętność pisania testów automatycznych stron internetowych za pomocą Selenium (Grid + Selenoid)
  • Znajomość architektury mikroserwisowej i biblioteki Jacob (Java-COM bridge)
  • Nastawienie na sukces swój, jak i całego zespołu :)
  • Pozytywne i nieszablonowe myślenie, zamiast kierowania się schematami
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dbałość o swój rozwój i inspirowanie do tego innych
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne