Oferta pracy

Tester/ka Manualny/a - Tribe Billing

T-Mobile

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Python

  • Linux

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

  • Git

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób, które chcą się uczyć i poszerzać swoje doświadczenie zawodowe poprzez udział w naszym programie transformacji. Częścią tego programu jest budowanie systemu rozliczeń działającego w czasie rzeczywistym (Real Time Rating). System jest rozwijany przez wewnętrzny zespół w zwinnym środowisku. Teraz chcemy wzmocnić i rozbudować nasz zespół, aby przyspieszyć transformację.

Aplikuj, jeśli masz doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu testów manualnych (również automatycznych) i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku.

Twój zakres obowiązków

  • Uzgadnianie zakresu testów z właścicielem biznesowym i zespołem developerskim

  • Projektowanie i wykonywanie testów manualnych (funkcjonalne, integracyjne, E2E)

  • Dokumentowanie przebiegu testów w dedykowanym narzędziu

  • Rozwijanie się w kierunku automatyzacji testów

  • Wspieranie zespołu developerskiego oraz inne zaangażowane osoby w procesie poprawy błędów

  • Promowanie najlepszych praktyk w zakresie zapewniania jakości, rozwoju oprogramowania

  • Wspieranie zespołu w pracy nad najlepszymi rozwiązaniami technicznymi i kryteriami akceptacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji testów manualnych (funkcjonalnych, integracyjnych, E2E)

  • Dociekliwość i ciekawość w testowaniu systemów

  • Umiejętność projektowania scenariuszy testowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Umiejętność interpretacji wyników na podstawie logów systemu

  • Znajmość: Python, Linux, SQL

  • Znajmość: Jira, Confluence, Robot framework,

  • Znajomość: GIT, Docker, Kubernetes

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • Język angielski (czytanie dokumentacji)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę direct B2B

  • Pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy szkoleniowej RoDoS

  • Brak dress code'u - u nas możesz być sobą

  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!

  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Spotkaj się z przyszłym liderem/ liderką zespołu :)

3

Witaj w T-Mobile :)

T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Przewiń do profilu firmy