Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester / Konsultant Wdrożeniowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

    Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie testów manualnych
    • Tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych
    • Automatyzacja i administracja procesami związanymi z produkcją oprogramowania
    • Administracja środowiskami developerskimi i testowymi
    • Wdrażanie aplikacji
    • Monitoring i utrzymywanie wydajności, skalowalności i niezawodności systemów
    • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie bieżących problemów
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej/użytkowej

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne/pokrewne lub student
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w definiowaniu przypadków i scenariuszy testowych
    • Znajomość zagadnień Continuous Integration
    • Znajomość SQL, XML, XSD na poziomie podstawowym
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

    Mile widziane:

    • Znajomość: GIT, TFS, PowerShell
    • Znajomość NUnit i doświadczenie w automatyzacji testów
    • Doświadczenie w testach usług REST oraz SOAP
    • Znajomość MS SQLServer i Oracle w zakresie podstawowej administracji bazami danych i analizy operacji bazodanowych
    • Znajomość WCF w zakresie konfiguracji usług
    • Znajomość IIS w zakresie administracji aplikacjami i konfiguracją
    • Znajomość narzędzi do monitorowania stanu oraz użycia zasobów fizycznych systemów

    Co możemy Ci zaoferować?

    Szansa na zdobycie doświadczenia
    w branży finansowej
    Stabilne
    zatrudnienie
    Pracę w zespole,
    który chętnie dzieli się doświadczeniem
    Multisport,
    karty podarunkowe,
    vouchery

    Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
    Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    Sekcje zainteresowań pracowników
    Ubezpieczenie grupowe

    Odwiedź nas na:

    Odwiedź nas na

    Jednocześnie prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ProService Finteco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania.