Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester

Industi Sp. z o.o.O firmie

Industi Sp. z o.o.

Prezydenta Gabriela Narutowicza 77/3

Lublin

INDUSTI Sp. z o.o. to innowacyjne połączenie kreatywnych zespołów ludzi z dziedzin: oprogramowania, marketingu i brandingu. Opracowujemy, integrujemy i utrzymujemy rozwiązania klasy biznesowej takie jak aplikacje webowe i mobilne, narzędzia analityczne i raportujące, szyny integracyjne (API), a także mechanizmy obiegu dokumentów, silniki wyszukiwania czy porównywarki. Świadczymy dedykowane usługi hostingowe (serwery dedykowane i cloud). Ponadto oferujemy systematyzację identyfikacji wizualnej, tworzymy strategie wizerunkowe i brandingowe, a także tworzymy grafikę na potrzeby druku.

Tester

Opis stanowiska:

  • Czytanie dokumentacji analitycznej,
  • Testy funkcjonalne (manualne),
  • Tworzenie dokumentacji użytkowej, pisanie planów i przypadków testowych oraz raportów,
  • Weryfikacja zgodności oprogramowania ze specyfikacją,
  • Współpraca i komunikacja z projektantami, programistami i analitykami biznesowymi.

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi narzędzi DevTools,
  • Znajomość frameworka Cypress,
  • Testy automatyczne (JavaScript),
  • Znajomość podstaw protokołu HTTP,
  • Znajomość narzędzia do zarządzania testami oraz zgłaszania błędów,
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level,
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Szczegółowość, dociekliwość, samodzielność,
  • Doświadczenie na stanowisku testera aplikacji jest mile widziane, ale nie jest warunkiem udziału w rekrutacji.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i ogarniętym zespole,
  • Pracę na etat lub B2B w siedzibie firmy w Lublinie,
  • Ciągły rozwój i różnorodność tematów prac (piszemy aplikacje w nowych technologiach, sporo się nauczysz).

Wyślij swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne