Oferta pracy

Tester

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Tester
praca zdalna (cała Polska)
Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania:

  • przeprowadzanie testów systemów zgodnie z dokumentacją w technologii .NET,
  • tworzenie scenariuszy testów, danych testowych, skryptów,
  • weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników,
  • raportowanie wyników testów,
  • współpraca z programistami i zespołami wdrożeniowymi.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
  • znajomość narzędzi i metod testowania,
  • praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testów oraz dokumentacji technicznej,
  • wiedza z zakresu jakości oprogramowania,
  • znajomość metodyk przeprowadzania automatycznych testów funkcjonalnych i wydajnościowych,
  • certyfikat ISTQB Foundation lub ISEB,
  • umiejętność pisania zapytań SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, samodzielność i odpowiedzialność.
Warunki zatrudnienia

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135).Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne