Tester Manualny (+ automatyzacja testów Selenium)

RTV EURO AGD

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Muszkieterów 15

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby w roli testera automatyzującego do dużego projektu z nowym procesem kredytowym dla sklepu internetowego oraz projektów dla sklepów fizycznych.

Automatyzacja oparta o Selenium w Java / Kotlin, gdzie możesz od podstaw poukładać podejście do automatyzacji, żeby zmaksymalizować wartość, sposób implementacji i wykorzystywane biblioteki. Jednocześnie dostaniesz wsparcie zespołów developerskich, które rozpoczęły proces automatyzacji testów. Mamy fajny bagaż doświadczeń, który chętnie zderzymy z Twoim know-how.

Pracujemy w iteracjach 2 tygodniowych, których efektem jest rozwój linii produktowej. Zespół składa się z developerów, analityka, PO oraz testerów więc mamy komplet kompetencji, żeby realizować najciekawsze projekty.

Pracujemy wyłącznie dla klienta wewnętrznego, rozumiemy potrzeby, mamy wpływ na kształtowane rozwiązania i wiemy jaki efekt chcemy osiągnąć z biznesem. Aktualnie to najlepszy czas na dołączenie do nowego, długoterminowego projektu.

Obowiązki na tym stanowisku:

• tworzenie zautomatyzowanych przypadków testowych w środowisku zintegrowanych systemów,

• tworzenie planu automatyzacji w oparciu o uzyskane wartości,

• weryfikacja poprawności obsługi procesów sprzedaży w systemach IT,

• zapoznawanie się z założeniami biznesowymi / tworzenie scenariuszy testowych,

• opisywanie i zgłaszanie błędów w systemie, raportowanie wyników,

• testowanie i analiza wymagań biznesowych i rekomendowanie zmian w systemie.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (rozważamy również osoby z doświadczeniem juniorskim, jeśli pracowały jako Tester Manualny)

  • bardzo dobra znajomość Selenium (z wykorzystaniem Java / Kotlin),

  • znajomość Page Object Pattern,

  • umiejętność identyfikacji i wdrażania optymalizacji w procesach testowania usprawniających proces testowania,

  • umiejętność współpracy z developerami w celu wypracowania planu automatyzacji,

  • umiejętność komunikowania rezultatów testów w formie pisemnej i ustnej,

  • dokładność, skrupulatność, terminowość,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność współpracy w zespole Scrumowym.

To oferujemy

  • pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w zespole odpowiedzialnym za planowanie rozwoju cyfrowego,

  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,

  • realny wpływ na kształtowanie rozwiązań biznesowych,

  • udział w budowie nowoczesnych aplikacji biznesowych,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników