Oferta pracy

Tester Manualny Aplikacji Internetowych

Geek Soft Sp. z o.o.O firmie

Geek Soft Sp. z o.o.

Nowogrodzka 50/515

Warszawa

Geek Soft sp z o.o. to zespół ambitnych i pełnych pasji ludzi, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i liczą się z Twoim zdaniem. Zostań jego częścią i korzystaj z możliwości pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami. Aktualnie poszukujemy ambitnego kandydata na stanowisko:

Tester Manualny Aplikacji InternetowychNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Obowiązki:

  • Kompleksowe testowanie manualne oprogramowania zgodnie z planami testów
  • Raportowanie wykrytych błędów
  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Współpraca z programistami w celu wyeliminowania zaraportowanych błędów oraz podniesienia jakości produktów
  • Doskonalenie procesów organizacji związanych z testowaniem

Wymagania:

  • Dobra znajomość przeglądarek i podstaw technologii internetowych: HTML, CSS i JavaScript
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Proaktywne podejście do pracy - inicjatywa, przedsiębiorczość oraz asertywność
  • Dobra organizacja pracy - dokładność, skrupulatność, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane atuty:

  • Chęć rozwoju w kierunku testów automatycznych
  • Wiedza na temat projektowania interfejsu użytkownika
  • Posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation Level

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe i ambitne projekty w branży FINTECH związane z technologiami blockchain
  • Nieformalną luźną atmosferę
  • Pracę wedle najlepszych metodologii i praktyk tworzenia i projektowania systemów informatycznych
  • Liczne szkolenia, konferencje i dostęp do najlepszych materiałów edukacyjnych
  • Chill zone z piłkarzykami, smakołykami i wygodną przestrzenią do relaksu
  • Płatny urlop niezależny od formy współpracy
Dowiedz się dlaczego warto dołączyć do Geeków i aplikuj przesyłając swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy