Tester manualny

ArchiDoc S.A.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • HTML

  • SVN

  • SoapUI

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz wykonywanie testów aplikacji webowej

  • współpraca przy opracowywaniu planu i realizowaniu złożonych testów

  • znajdowanie i zgłaszanie błędów z wykorzystaniem Jira

  • współpraca z analitykami biznesowymi oraz zespołem programistów

  • konfiguracja systemów (Apache Tomcat/Linux/Windows)

  • bieżące rozwiązywanie zgłoszeń klientów - diagnoza, analiza i rozwiązywanie problemów

Nasze wymagania

  • znajomość narzędzi i zagadnień dotyczących testowania aplikacji WWW

  • umiejętność korzystania z narzędzi deweloperskich z poziomu przeglądarki internetowej

  • podstawowa znajomość języka SQL i korzystania z MS SQL Management Studio

  • znajomość narzędzi SoapUI, Postman

  • umiejętność korzystania z SVN (i GIT) oraz JIRA

  • umiejętności analityczne i szersze spojrzenie na temat

  • gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • systematyczność, dociekliwość, skrupulatność, komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania (Agile/Scrum)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • sympatyczną atmosferę i wygodną przestrzeń biurową (bez open space’ów)

  • bezpłatne miejsce parkingowe

  • nowoczesną metodę pracy w oparciu o Scrum

  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole profesjonalistów

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • elastyczną formę zatrudnienia oraz godziny pracy

  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym lub hybrydowym

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet benefitów firmowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

W ArchiDoc stawiamy na ludzi. Cenimy różnorodność oraz zaangażowanie.

Jesteśmy jedną ze spółek Grupy OASIS która obsługuje klientów od 1999 roku i jest jedną z największych i najbardziej zróżnicowanych firm zarządzania płytami i informacjami (RIM) w Europie. Z siedzibą w Dublinie, z ponad 60 lokalizacjami w Belgii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Polsce.

OASIS zatrudnia ponad 1700 członków zespołu i świadczy swoje usługi dla ponad 10 000 klientów w różnych branżach, ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego, prawnego, opieki zdrowotnej, rządu i edukacji.

Przewiń do profilu firmy