Oferta pracy

Tester manualny - Dział Developmentu

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań, przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych

  • Wykonywanie scenariuszy testowych

  • Testy API za pomocą dedykowanych narzędzi (Postman, SoapUI, Zerocode)

  • Raportowanie znalezionych problemów i błędów

  • Udział w tworzeniu oraz wdrażaniu środowisk testowych

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Praca z narzędziami wspomagającymi proces testowy (Jira, Confluence)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego jako Tester

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych

  • Znajomość standardów testowania oprogramowania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami i raportowania błędów

  • Podstawowa znajomość SQL

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość narzędzi automatyzacji testów aplikacji webowych oraz mobilnych (Selenium/Playwright/Appium)

  • Podstawowa znajomość narzędzi kontroli wersji (Git)

  • Umiejętność korzystania z narzędzi CI/CD (TeamCity, Jenkins, GitLab)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi