Logo Pracuj.pl

Tester Manualny

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikuj zadania na zasadzie sprintu, dbając o istniejące funkcjonalności, nowe funkcje, poprawki błędów i ogólną wysoką jakość dostarczanego oprogramowania
  • Zgłaszaj błędy i ulepszenia
  • Weź odpowiedzialność za dany obszar, obejmując go testami i informując o postępach
  • Przyczynić się do wypuszczania na rynek zupełnie nowych produktów, zapewniając ich zgodność z wymaganiami
  • Utrzymuj dokumentację testową i projektową, aby wszyscy wiedzieli, gdzie szukać źródła wiedzy
  • Współpracuj z programistami, właścicielami produktów i innymi członkami zespołu zaangażowanymi w dostarczanie oprogramowania
  • Współpracuj z innymi QA w celu opracowania skutecznych strategii i planów testów
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Przynieś własne pomysły, jak ulepszyć swoją i innych pracę
  • Zaangażuj się w pewnym momencie w automatyzację testów, ucząc się od zespołu automatyzacji

Nasze wymagania

  • Sprawdzone doświadczenie jako QA w środowisku Agile (ponad 2 lata) - znasz procedurę Agile i swoją w niej rolę
  • Umiejętność opisania problemu w jasny sposób od razu do celu
  • Umiejętność wykonywania powyższych czynności w języku polskim i angielskim
  • Znajomość testowania i debugowania
  • Znajomość zachowań specyficznych dla mobilnych systemów operacyjnych wykorzystywanych podczas testowania aplikacji mobilnych
  • Znajomość protokołu HTTP i usług sieciowych REST
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Zrozumienie procesu SDLC
  • Zrozumienie automatyzacji połączone z otwartością umysłu na zrobienie tego w przyszłości

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Dla naszego globalnego Klienta z branży bankowości inwestycyjnej aktualnie poszukujemy: Tester Manualny

Tester Manualny, Gdańsk