Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Manualny

Billennium S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • HP ALM

  • TestLink

  • Postman

  • SoapUI

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania (testy funkcjonalne, testy integracyjne i inne)

  • Raportowanie błędów, monitorowaniem procesu naprawczego

  • Zapewnianie najlepszej jakości testów

  • Tworzenie przypadków testowych oraz ich analiza

  • Tworzenie scenariuszy testowych

  • Współpraca z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności

  • Obsługa oraz wsparcie testów akceptacyjnych (UAT)

  • Przygotowanie raportów z testów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość co najmniej jednego z narzędzi, np. JIRA, HP ALM, TestLink, Postman, SoapUI

  • Mile widziana umiejętność pisania zapytań SQL

  • Wiedza z zakresu ISTQB

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2

  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • tester manualny

To oferujemy

  • Praca w dojrzałym, międzynarodowym środowisku, ukierunkowanym na dobre praktyki w pracy projektowej

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy (UoP/B2B)

  • Szkolenia wstępne

  • Realna możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu lub lidera projektu,

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne