Oferta pracy

4 6008 400 netto (+ VAT) / mies.
  • Robotnicza 2, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SOFTIQ sp. z o.o.

Robotnicza 2

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • TestLink

Mile widziane

  • Selenium

  • Cypress

  • Katalon

  • SoapU

  • JMeter

  • Postman

  • JavaScript

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za testy aplikacji webowych lub desktopowych, opracowywanie dokumentacji testowej, raportowanie wyników testów, rejestrację błędów, analizę dokumentacji projektowej oraz współpracę z pozostałymi zespołami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji webowych lub desktopowych,

  • znajomość narzędzi do zarządzania testami, np. JIRA, TestLink,

  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • doświadczenie w automatyzacji testów, znajomość narzędzi: Selenium, Cypress, Katalon

  • doświadczenie w testowaniu API, znajomość narzędzi: SoapUI, JMeter, Postman

  • znajomość: JavaScript, SQL

To oferujemy

  • pracę przy realizacji ambitnych projektów,

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia w zależności od własnych preferencji,

  • szkolenia i certyfikację,

  • lekcje języka angielskiego,

  • benefity (opieka zdrowotna, oferta sportowa, imprezy integracyjne),

  • chill room i niepowtarzalną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • lekcje języka angielskiego

  • grill

  • piłka nożna

  • wieczory kulinarne

  • regaty

  • certyfikacja

  • konferencje

  • wyjazdy integracyjne

W SOFTIQ realizujemy nasze pasje związane z nowymi technologiami. Łączymy doświadczenie, wiedzę i energię w działaniu. Podczas tworzenia projektów stawiamy na współpracę, a swoje działania koncentrujemy na kliencie.

Przewiń do profilu firmy