Oferta pracy

Tester Manualny / Helpdesk

Boekestijn Transport Sp z o.o.

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Ulica Stachowska 8

Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – związanych z aplikacjami i systemami.

  • Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od pracowników.

  • Obsługa systemu Helpdesk.

  • Konfigurowanie urządzeń.

  • Dbanie o wysoki poziom obsługi.

  • Raportowanie błędów.

  • Tworzenie raportów SQL.

  • Udział w małych i średnich projektach mających na celu wdrożenie zmian w aplikacjach.

  • Po okresie wprowadzającym testowanie nowych funkcjonalności systemu.

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia stanowiskowego, wszystkiego Ciebie nauczymy 😉

  • Dużego zainteresowania branżą IT i chęci nauki.

  • Dużej motywacji do rozwoju.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • Work-life balance.

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 1500 osób w całej Europie.

  • Dojazd busem do biura w Żernikach z Ronda Rataje.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dostęp do platformy MyBenefit.

  • Opłacane przez firmę kursy języka: angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, niderlandzkiego, włoskiego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • dostęp do platformy MyBenefit

  • Dojazd busem z Ronda Rataje do biura w Żernikach.

Dołącz do firmy:

• Której ponad 800 ciężarówek przejeżdża rocznie ok. 71760000 km.

• Której celem jest zakończenie tego roku z liczbą 1111 ciężarówek we flocie.

• Która posiada własną rozgłośnię radiową.

• Która gra w piłkę nożną i squash’a u siebie w biurze!

• Która niedługo też otworzy własny Escape room.

• Która wspiera realizację marzeń swoich pracowników.

• Która hucznie świętuje swój każdy sukces.

• Która wspiera rozwiązania Eco i najnowsze technologie w transporcie.

• Do której cyklicznie wpadają foodtracki.

Przewiń do profilu firmy