Oferta pracy

Tester manualny

x-kom sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:
Numer ref.: liczba wakatów: 3

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scenariuszy testowych i wykonywanie testów w środowisku Microsoft Azure DevOps
  • Wykonywanie testów regresji, smoke testów oraz testów eksploracyjnych w aplikacjach webowych/mobilnych
  • Proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości/optymalizację procesu testowego
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji
  • Praca w zespole scrumowym

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem aplikacji webowych lub mobilnych
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • Predyspozycje do odnajdywania problemów/błędów w funkcjonowaniu aplikacji i systemów
  • Umiejętność skutecznego i wydajnego wykorzystywania aplikacji i systemów w codziennej pracy
  • Zainteresowanie rynkiem nowych technologii związanych z powstawaniem oprogramowania
  • Zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu testów zautomatyzowanych
  • Znajomość JavaScript lub C#
  • Znajomość TFS oraz Git
  • Znajomość T-SQL/Microsoft SQL Serwer

Benefity dla Ciebie:

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy