Oferta pracy

Tester Manualny

x-kom sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • Postman

  • Swagger

  • Microsoft SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • Tworzysz scenariusze testowe i wykonujesz testy w środowisku Microsoft Azure DevOps.

  • Wykonujesz testy regresji, smoke testy i testy eksploracyjne w aplikacjach webowych i mobilnych.

  • Proponujesz i wdrażasz rozwiązania, które poprawią i zoptymalizują testy.

  • Tworzysz i rozwijasz dokumentację.

  • Pracujesz w zespole scrumowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: masz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wiedza: zagadnienia z obszaru testowania aplikacji webowych i mobilnych nie są Ci obce. Wiesz, jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania.

  • Języki: znasz język angielski na tyle dobrze, że poradzisz sobie z dokumentacją techniczną.

  • Umiejętności: bez problemu korzystasz z nowych technologii, systemów i aplikacji. Często znajdujesz błędy w ich działaniu. Myślisz analitycznie.

  • Zainteresowania: interesujesz się nowymi technologiami – zwłaszcza tymi, których produktem jest oprogramowanie.

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu testów zautomatyzowanych;

  • znajomość: TFS, Git, T-SQL/Microsoft SQL Serwer.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

  • Miejsce pracy: Częstochowa lub Kraków. Możemy rozmawiać o pracy na miejscu w biurze, zdalnie, lub trybie mieszanym – kilka dni w tygodniu w biurze, reszta zdalnie.

  • Nowoczesne biuro: Czeka na Ciebie pyszna kawa oraz komfortowe, nowoczesne biuro z game roomem i chill roomem.

  • Elastyczne godziny pracy: Pracuj 8 godzin dziennie, a co do szczegółów na pewno się dogadamy.

  • Ludzie i atmosfera: Nasza firma prężnie się rozwija. Dzięki temu i my rozwijamy się zawodowo i podnosimy swoje kwalifikacje. Codziennie wykorzystujemy swoje umiejętności w praktyce. Wprowadzamy swoje pomysły oraz rozwiązania i daje nam mnóstwo satysfakcji

  • Dołącz do nas!

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Przewiń do profilu firmy