Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester manualny

Smart Education International Sp. z o.o.

  • Vetterów 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Vetterów 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przypadków testowych

  • testy aplikacji

  • wyszukiwanie i raportowanie niezgodności

  • przygotowywanie raportów z wykonanych testów

  • tworzenie dokumentacji dla użytkowników końcowych

  • współpraca z programistami

Nasze wymagania

  • min 1. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu testowania aplikacji na poziomie ISTQB – poziom podstawowy

  • doświadczenie zawodowe w organizacji pracującej projektowo

  • wiedza z zakresu IT

  • umiejętność myślenia out of the box

  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • J. angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • możliwość rozwoju, zarówno w kierunku Developera, Wdrożeniowca, Analityka jak i PM’a

  • różnorodność działań

  • startupową atmosferę i młody zespół

  • elastyczne godziny pracy

  • parking, rowerownia + prysznic, owocowe poniedziałki, dobrą kawę, taras obiadowy

  • kartę Multisport

  • imprezy integracyjne oraz regularne wyjścia firmowe

  • xbox z grami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

Jesteśmy spółką technologiczną rozwijającą autorskie rozwiązania SaaS oraz realizującą dedykowane projekty informatyczne dla dużych firm i korporacji. Smart Education to zespół 35 profesjonalistów IT, którzy na pierwszym miejscu stawiają użyteczność i intuicyjność oferowanych rozwiązań.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy