Oferta pracy

Tester Manualny

Komputronik S.A w restrukturyzacji

7 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie platformy sklepu internetowego

  • Przygotowywanie scenariuszy testowych

  • Zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów

  • Tworzenie dokumentacji i raportów dotyczących testów

  • Ścisła współpraca z Zespołem Programistów i Project Managerami

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność przeprowadzania testów manualnych i chęć dalszego rozwoju w tego typu testach

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji oraz scenariuszy testowych

  • Praktyczna znajomość podstaw SQL

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (np. Jira)

  • Umiejętność logicznego myślenia i spostrzegawczość

  • Zorientowanie na szukanie rozwiązań oraz kreatywność

  • Inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy zespołowej

  • Gotowość do odbycia wdrożenia w centrali firmy w Poznaniu (3-4 dni)

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy (między 7.00 a 17.00)

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Praca w zgranym teamie testerów i programistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • rekrutacje wewnętrzne