Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Manualny

Simplicity Recruitment

umowa o pracę
10 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
14 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jeden z liderów polskiej branży automotive. W związku z intensywnym rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Tester Manualny, która dołączy do zespołu pracującego nad platformą umożliwiającą sprawną komunikację pomiędzy warsztatami samochodowymi oraz ich klientami – rezerwację terminów, wymianę informacji o stanie pojazdu, wsparcie całego procesu serwisowego. Nasz klient zapewnia rozwojowe i profesjonalne środowisko pracy, z możliwościami nauki poprzez wdrażanie nowych rozwiązań.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Postman

  • Jmeter

Mile widziane

  • C#

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Manualne testowanie nowych funkcjonalności,

  • Tworzenie scenariuszy testowych,

  • Tworzenie strategii testów,

  • Monitoring oraz analiza wykonywanych testów.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 4-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych oraz wydajnościowych (performance),

  • Doświadczenie w pracy z Postmanem oraz Jmeter,

  • Zrozumienie procesów wytwarzania oprogramowania,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, analityczne myślenie.

  • Podstawowa znajomość: C#, Javascript, relacyjnych baz danych, architektury mikroserwisowej.

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy w rozwojowym środowisku, nastawionym na profesjonalizm, zaangażowanie i zespołowość,

  • Wsparcie doświadczonego, skutecznego zespołu specjalistów ze Skandynawii,

  • Umowę o pracę lub kontakt B2B w zależności od preferencji kandydata,

  • Pakiet benefitów dostosowanych do pracownika, zawierający m.in. pracę w 100% zdalną oraz płatny urlop przy B2B.