Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester manualny

EUVIC Sp. z o.oO firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dlaczego Euvic?

Już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 700 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 2000. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy technologie takie jak Java, .Net, JS, AWS, AZURE. Nasze projekty to zarówno rozwiązania desktopowe, jak również systemy webowe, czy aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i początkujących pasjonatów technologii informatycznych.

Główne obowiązki:

  • Testowanie poszczególnych komponentów aplikacji
  • Testy procesowe
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz scenariuszy testowych

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji biznesowych
  • Umiejętności testowania oraz rozumienia problemów biznesowych
  • Znajomości produktów Atlassian (Jira, Confluence)
  • Znajomości podstaw baz danych
  • Umiejętności opracowywania i korzystania z dokumentacji technicznych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • Możliwość zdobycia certyfikatów
  • Elastyczny czas pracy
  • Pełną elastyczność w zakresie formy zatrudnienia (akceptujemy UoP, B2B, UZ, UDz)
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych
  • System benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl

  • Lokalizacja
    {@[email protected]}
  • Liczba wakatów
    2 wakaty
  • Minimalne doświadczenie
    minimum 2 lata
  • Rodzaj umowy
    Do uzgodnienia
  • Wymiar etatu
    Pełny etat
  • Wynagrodzenie
  • Benefity
    Pakiet medyczny, pakiet sportowy, kabriolety, apartamenty
  • Work life balance
    Praca & chill
  • Szkolenia
    Dopasowane do twoich potrzeb

Ogłoszenie archiwalne