Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester manualny oprogramowania z językiem niemieckim

Database Consulting Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 11

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spotkań z klientem w języku niemieckim

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych

  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Wykonywanie testów manualnych i raportowanie znalezionych problemów

  • Przeprowadzanie testów regresyjnych

  • Współpraca z zespołem analityków i programistów

Nasze wymagania

Wymagane:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w testach manualnych

- Doświadczenie w zakresie analizy wymagań biznesowych

- Znajomość języka niemieckiego w mowie (umiejętność swobodnej komunikacji) i piśmie na poziomie B2/C1

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. poziom B2

- Znajomość procesu tworzenia i rozwijania oprogramowania

- Rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne

Mile widziane:

- Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do śledzenia błędów typu JIRA

- Dobra organizacja czasu pracy oraz chęć do samodzielnej nauki i rozwoju

- Podstawowa znajomość SQL i tematyki bazodanowej

- Certyfikat z zakresu testowania: ISTQB (poziom Foundation lub wyższy)

To oferujemy

  • Współpracę w 100% zdalną na zasadach B2B

  • Szkolenia i warsztaty wewnętrzne podnoszące kompetencje pracowników, certyfikacji, możliwość rozwoju

  • Współpracę przy wiodących projektach informatycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii

O nas

Database Consulting jest dostawcą najwyższej jakości oprogramowania, wiedzy i usług związanych z bazami danych i zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Dla naszych klientów świadczymy wysoko wyspecjalizowane usługi połączone z doradztwem doświadczonych ekspertów w dziedzinie technologii Oracle, APEX i hurtowniach danych. Trzech naszych programistów posiada tytuł Oracle ACE. Jesteśmy również członkiem DOAG Deutsche ORACLE-Anwendergruppe e.V.