Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Manualny

Hays Poland

  • Polska Centralna

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Tester ManualnyNumer ref.: 1151511

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Manaualnego

Lokalizacja: zadalnie (1 dzień w tygodniu w biurze w Warszawie)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 65-70 pln netto+vat/h

Zadania:

  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Zapewnianie najlepszej jakości testów
  • Tworzenie planu testów, koordynacja i realizacja testów
  • Wykonywanie zadań w ramach sprintu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze testowania (strony www, aplikacje webowe, mobilne)
  • Znajomość narzędzi, m.in. JIRA, SQL, Testlink, Postman, SoapUI
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w zespołach zwinnych (agile mindset)
  • Znajomość języka angielskiego B1/B2

Oferujemy:
  • Współpracę na kontrakcie B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Preferencyjne ceny pakietów medycznych oraz karty multisport

Ogłoszenie archiwalne