Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Manualny

Connectis_

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • API

Mile widziane

  • Protractor

  • Selenium

  • ISTQB

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju aplikacji dla dealerów samochodowych oraz kantora online

  • Testowanie aplikacji webowych oraz mobilnych

  • Tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Analiza błędów i koordynacja procesu ich usuwania

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych oraz testów regresji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Testera Manualnego

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych oraz testowaniu API

  • Umiejętność pisania scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Umiejętność analizy logów i analizy błędów

  • Znajomość zagadnień związanych z rynkami walutowymi

  • Doświadczenie projektowe w obszarze bankowości

  • Znajomość Protractor, Selenium

  • Certyfikat ISTQB

To oferujemy

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym z biura w Warszawie lub Poznaniu

  • 5000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualnego opiekuna ze strony Connectis

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Pakiet sportowy i medyczny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego