Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester manualny - Praktyki

Capgemini Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • zdobywanie doświadczeń oraz rozwijanie umiejętności w zakresie planowania, projektowania i konstruowania przypadków testowych oraz realizacja testów

  • przygotowywanie dokumentacji dostarczonych rozwiązań

  • współpraca w zespole projektowym oraz z przedstawicielami biznesu

Nasze wymagania

  • status studenta (studia dzienne/ zaoczne na kierunku informatycznym, technicznym lub ekonomicznym

  • ogólna znajomość zagadnień zapewnienia jakości w IT

  • mile widziane zrealizowane praktyki lub doświadczenie w wybranym obszarze: analiza wymagań, projektowanie testów, wykonywanie testów, przygotowywanie danych testowych, przygotowywanie środowisk testowych

  • umiejętności techniczne (SQL, języki programowania, języki skryptowe) będą dodatkowym atutem;

  • umiejętność analitycznego, logicznego myślenia

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność czytania dokumentacji

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • zapał do pracy oraz umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwijania własnej wiedzy

To oferujemy

  • możliwośc zatrudnienia w Capgemini po zakończeniu praktyk

  • możliwośc rozwoju zawodowego w zakresie testowania manualnego, w przyszłości w automatyzacji testów

  • dostęp do szkoleń i certyfikacji w obszarze testowania

Przewidywany czas trwania praktyki 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie cv w języku polskim lub angielskim. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.