Tester Manualny

Britenet Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Git

  • ISTQB

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych;

  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych;

  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;

  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;

  • Udział we wdrażaniu oprogramowania;

  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów;

  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania - testy;

  • Funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, wydajnościowe;

  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania; błędów, np.: JIRA, Zephyr;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Duże pokłady pozytywnej energii;

  • Samodzielność;

  • Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter;

  • Doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver;

  • Praktyczna wiedza w zakresie Java.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 900 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy