Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Manualny w Departamencie Rozwoju Produktów

Polski Standard Płatności Sp. z o.o.

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • SPLUNK

  • SoapUI

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji technicznej

  • Tworzenie scenariuszy testowych

  • Realizacja testów manualnych z możliwością automatyzacji

  • Przygotowanie raportów z testów

  • Omawianie wyników testów z klientami, monitorowanie wprowadzania poprawek

  • Współpraca z produktowcami, wdrożeniowcami i analitykami

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad testowania i technik testowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Chęć rozwoju w kierunku tworzenia nowych produktów i usług

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne lub ekonomiczne

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość działania aplikacji mobilnych

  • Mile widziana znajomość narzędzi typu Jira, Confluence, SPLUNK, SoapUI

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Realny rozwój zawodowy pod okiem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Dużego entuzjazmu, zaangażowania i otwartości od naszego zespołu – my naprawdę lubimy ze sobą pracować

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteś osobą skrupulatną i dokładną? Masz otwartą głowę i gotowość na szukanie rozwiązań? Łatwo przychodzi Ci komunikowanie się z klientami? Masz już za sobą doświadczenia w testowaniu aplikacji? Chcesz uczyć się od ekspertów i w przyszłości rozwijać produkty w obszarze płatności mobilnych?

Dołącz do Blika – miejsca, gdzie tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze i nową jakość w płatnościach.

Szukamy osoby, która zapewni nam mocne wsparcie w zakresie testowania aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, a w przyszłości pomoże rozwijać nasze produkty i usługi.

Przewiń do profilu firmy