Oferta pracy

Tester Manualny

BEST S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • testy funkcjonalne, niefunkcjonalne, regresyjne, modułowe, wydajnościowe

  • szacowanie pracochłonności i złożoności zadań

  • tworzenie scenariuszy testowych, skryptów do automatyzacji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość narzędzi JIRA, XRay, Confluence – to nasza podstawa, sprawdzone miejsce do zgłaszania błędów, tworzenia scenariuszy testowych czy weryfikowania dokumentacji

  • dobra znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych – świetnie, jeśli potrafisz testować manualnie, dla nas równie ważne jak sobie radzisz z przygotowaniem kilku zapytań z danymi do testów

  • dobra znajomość SoupUI/Postman

  • umiejętność pracy w zespole Scrum i rozumienie framework’a –  stawiamy na ludzi, którzy są komunikatywni, lubią pracę zespołową, z natury szukają miejsc do usprawnień oraz rozumieją, że podejście MVP nie kłóci się z jakością

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość przeglądarek i technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript)

  • certyfikat ISTQB

  • umiejętność przeprowadzenia testów bezpieczeństwa i wydajnościowych

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • możliwość nauki automatyzacji testów

  • pracę w zgranych zespołach Scrum

  • pracę z nowoczesnymi technologiami (React, JAVA) w organizacji zorientowanej na dzielenie się wiedzą

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy całkowicie zdalnej

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

BEST S.A.

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy