Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Manualny

Hays PolandO firmie

45‐53 zł netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Tester ManualnyNumer ref.: 1141094

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Testera Manualnego.

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: kontrakt B2B przez Hays Poland
Współpraca: kontrakt 6 - miesięczny z możliwością przedłużenia
Stawka: 45 - 53/h netto + VAT

Zakres obowiązków:

  • analiza i projektowanie przypadków testowych,
  • wykonywanie scenariuszy testowych,
  • zapewnianie najlepszej jakości testów,
  • informowanie o wszystkich znalezionych problemach i zgłaszanie wad,
  • proponowanie usprawnień w wytwarzanym oprogramowaniu,
  • wsparcie podczas testów akceptacyjnych (UAT),
  • przygotowanie raportów oraz innej wymaganej dokumentacji testów.

Od Kandydata oczekujemy:

  • wiedza z zakresu jakości oprogramowania,
  • min. 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji,
  • znajomość narzędzi oraz specyfiki zarządzania testami UAT (Jira, TestFlo, SOAP UI ),
  • praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pisania zapytań SQL na poziomie min. Podstawowym,
  • wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne),
  • dokładność, systematyczność, umiejętność logicznego myślenia oraz pracy w zespole,
  • samodzielność i kreatywność,
  • dobrą organizację pracy.

Oferujemy:

  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • atrakcyjne stawki
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B

Ogłoszenie archiwalne