Oferta pracy

Tester Manualny

ORBA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ORBA Sp. z o.o.

Bukowińska 22

Warszawa

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem serwisów oraz aplikacji z obszaru e-commerce dla klientów B2B i B2C. Odbiorcami naszych rozwiązań IT są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii. Jesteśmy częścią Lingaro Group.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Testowanie aplikacji web
  • Analiza i raportowanie wykrytych błędów
  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie scenariuszy testowych
  • Sprawdzanie zgodności dostarczonego rozwiązania ze wymaganiami projektowymi
  • Dbanie o najwyższą jakość dostarczonego rozwiązania
  • Współpraca z zespołem i zewnętrznymi firmami uczestniczącymi
    w projekcie

Jakie umiejętności są ważne na tym stanowisku?

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testowanie (np. JIRA, Bugzilla)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i pomysłowość
  • Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonego zespołu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z metodyką Scrum
  • Znajomość Selenium

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Bogaty pakiet benefitów: opiekę medyczną, kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy