Oferta pracy

Tester Manualny

eRecruiterO firmie

4 3006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • testowanie

  • ATS

O projekcie

eRecruitment Solutions sp. z o.o. jest częścią Grupy Pracuj, która jest właścicielem serwisu Pracuj.pl.

Codziennie pomagamy tysiącom rekruterów w Polsce znaleźć idealnych kandydatów - Ciebie też.

Jesteśmy liderem wśród rozwiązań wspierających rekrutacje w Polsce,

sprzedawanych w modelu Software as a Service (SaaS).

Umożliwia on sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie.

Ludzie, którzy od strony technologicznej rozwijają nasz produkt, to pasjonaci tworzący

dział Product Development. Chcemy abyś rozwijał je z nami! Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie systemu ATS (eRecruiter.pl)

  • Sprawdzanie zgodności aplikacji ze specyfikacją

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w testowaniu aplikacji

  • Dokładność i skrupulatność

  • Umiejętności analityczne

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi ludźmi

  • Zaangażowanie i duża inicjatywa w działaniu

  • Chęć rozwoju w kierunku tworzenia testów automatycznych

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • premia

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • elastyczne godziny pracy

  • dobra lokalizacja biura

  • w Wigilię i Sylwestra pracujemy krócej

  • działania rozwojowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • program rekomendacji pracowników

  • onboarding ogólnofirmowy online i stanowiskowy