Oferta pracy

Tester Manualny

ORBA Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ORBA Sp. z o.o.

Domaniewska 28

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

Mile widziane

  • Jenkins

  • DevTools

  • JSON

  • XML

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie aplikacji web

  • Analiza i raportowanie wykrytych błędów

  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie scenariuszy testowych

  • Sprawdzanie zgodności dostarczonego rozwiązania z wymaganiami projektowymi

  • Dbanie o najwyższą jakość dostarczonego rozwiązania

  • Współpraca z zespołem i zewnętrznymi firmami uczestniczącymi w projekcie

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość JIRA oraz Confluence

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość metodyk testowania (mile widziany certyfikat ISTQB Foundation Level – Certified Tester)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie i pomysłowość

  • Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonego zespołu

  • Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM, CI/CD, Kanban

  • Znajomość Jenkins, DevTools

  • Znajomość XML, JSON

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B

  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • Bogaty pakiet benefitów: opiekę medyczną, bezpłatne kursy językowe, kartę sportową

  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek

  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem serwisów oraz aplikacji z obszaru e-commerce dla klientów B2B i B2C. Odbiorcami naszych rozwiązań IT są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii. Jesteśmy częścią Lingaro Group.

Przewiń do profilu firmy