Oferta pracy

Tester Manualny

FINTURE Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewicka 10A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FINTURE Sp. z o.o.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • HP Service Manager

  • HP Quality Center

O projekcie

Realizujemy portfolio projektów dla największej instytucji finansowej w Polsce, a także jednej z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasze zespoły tworzą, rozwijają i utrzymują systemy obsługujące procesy sprzedażowe produktów bankowych na platformach BPM.

Doskonal swoje kompetencje w naszym zespole. Zapraszamy!

Twój zakres obowiązków

  • Testowaniem oprogramowania (testy funkcjonalne, testy integracyjne)

  • Raportowaniem błędów i monitorowaniem procesu naprawczego

  • Tworzeniem scenariuszy i przypadków testowych

  • Współpracą z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności

  • Obsługą oraz wsparciem testów akceptacyjnych (UAT) - współpraca z biznesem

  • Obsługą błędów produkcyjnych

  • Dokumentowaniem przebiegu testów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie testowania oprogramowania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wiedza na temat procesów i narzędzi testowych (Jira, Confluence)

  • Samodzielności, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na cel i jakość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Analiza logów

  • Doświadczenie w pracy w bankowości lub innych instytucjach finansowych

  • Znajomość narzędzi HP Service Manager, HP Quality Center

  • Podstawy programowania w języku Java (możliwy rozwój w kierunku automatyzacji testów)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • +15

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • tester manualny
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami

  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) w ramach długofalowej współpracy

  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy - wspierający Twój rozwój

  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja, brak dress code’u

  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence)

  • Pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań

  • Super zespół oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • benefit okolicznościowy

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Video spotkanie z bezpośrednim przełożonym + test techniczny

3

Przedstawienie oferty współpracy. Witamy w Zespole!

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Przewiń do profilu firmy