Oferta pracy

Tester Manualny

Efinity Sp. z o.o.

  • Domaniewska 42, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 42

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o jakość oprogramowania tworzonego w firmie.

  • Współpracę z członkami zespołów developerskiego oraz analizy biznesowej.

  • Udział w projektach na rynki: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz Azji.

  • Manualne testowanie aplikacji.

  • Analizę przypadków testowych, ocenę i weryfikację wymagań.

  • Planowanie, wykonywanie i koordynowanie procesów testowych w ramach projektów.

  • Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji webowych.

  • Znasz i posługujesz się narzędziami do śledzenia błędów.

  • Cechuje Cię dokładność, analityczne myślenie, oko do szczegółów i kreatywność.

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

  • Interesujesz się zagadnieniami związanymi z UX.

  • Masz doświadczenie w pracy w branży finansowej i ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach dla klientów z Europy, Ameryki i Azji.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Prywatną opiekę zdrowotną.

  • Roczny budżet szkoleniowy.

  • Stacjonarnie do dyspozycji mamy: eleganckie i nowoczesne biuro, kawa, darmowe napoje, playroom, szkolenia wewnętrzne, prysznic, zajęcia yogi.

  • Młody, zmotywowany zespół i świetną atmosfera pracy.

  • Pracę w małych i średnich zespołach projektowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bardzo ładne i komfortowe biuro

Efinity to zespół programistów i konsultantów działających na rynku ubezpieczeniowym na całym świecie, m.in. w Polsce, Anglii (Lloyds of London) i Stanach Zjednoczonych. Tworzymy i wdrażamy przyjazne dla użytkowników systemy transakcyjne oparte na najnowszych technologiach internetowych.

Przewiń do profilu firmy