Oferta pracy

Tester Manualny

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju aplikacji webowych wykorzystywanych przez użytkowników na rynkach międzynarodowych

  • Przygotowywanie przypadków testowych weryfikujących wymagania zgodnie z kryteriami akceptacji

  • Aktualizacja istniejących scenariuszy testowych

  • Współpraca z członkami zespołów projektowych nad zapewnieniem przejrzystości wymagań oraz określenia podejścia testowego do wprowadzonych funkcjonalności

  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem QA, analiza przypadków testowych, ocena i weryfikacja wymagań

  • Przeprowadzanie testów manualnych (funkcjonalne, regresji)

  • Zarządzanie harmonogramami testów

  • Planowanie i nadzorowanie procesu testów kolejnych uruchamianych

  • Obsługa oraz wsparcie testów akceptacyjnych (UAT)

  • Analizowanie przebiegu testów automatycznych, dostarczanie informacji o zmianach w produkcie do zespołu testów automatycznych

  • Analizowanie, raportowanie wyników testów, zgłaszanie błędów do ich finalnego rozwiązania

  • Wytwarzanie dokumentacji testowej

  • Wspieranie członków zespołu w rozwiązywaniu problemów przez dostarczanie kompleksowych rezultatów z przebiegu testów oraz czynności wymaganych do odtworzenia błędów

  • Zgłaszanie i bieżąca obsługa błędów

  • Usprawnianie codziennych procesów testowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w manualnym testowaniu serwisów internetowych

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji testowej

  • Umiejętność przygotowania scenariuszy i przypadków testowych

  • Wiedza na temat Metodyki Testów, Zasad Testowania

  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami, np. JIRA

  • Mile widziane – podstawy i chęć rozwoju zakresie automatyzacji testów

  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum

  • Dokładność, analityczne myślenie, systematyczność

  • Z uwagi na pracę w międzynarodowym środowisku wymagana jest również znajomość języka angielskiego (B2).

Mile widziane

  • Mile widziane:

  • Adobe Analytics

  • Rozumienie technologii webowych (HTML,CSS,JavaScript)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w obszarze testów manualnych oraz testów automatycznych w najnowszych technologiach na rynku

  • Mamy możliwość wdrażania własnych pomysłów – pracujemy w gronie osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania

  • Pracujemy z międzynarodowymi partnerami, co pozwala podnosić lub pielęgnować kompetencje językowe (angielski)

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Możliwość brania udziału w międzynarodowych konferencjach w Polsce i za granicą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi