Logo Pracuj.pl

Tester Manualny

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • Test Link

  • Test Rails

Mile widziane

  • Python

  • Selenium

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowanie przypadków testowych oraz zestawów testów bazując na dostępnej dokumentacji
  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem QA
  • Wytwarzanie dokumentacji testowej
  • Przeprowadzanie testów manualnych
  • Prowadzenie testów UAT
  • Testowanie front-end i back-end aplikacji
  • Przeprowadzanie testów e2e dla bezgotówkowych systemów transakcyjnych
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi, PMO oraz jednostkami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w testowaniu danych
  • Dobra znajomość SQL
  • Myślenie analityczne
  • Przywiązanie do szczegółów
  • Certyfikat ISTQB Foundation level – będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami automatyzującymi testy - będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy z aplikacjami takimi jak Redmine, Jira
  • Znajomość sektora transakcji bezgotówkowych - będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do ciągłej nauki i zmian
  • Bardzo dobra znajomość język angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce

Tester Manualny, Warszawa