Oferta pracy

Tester manualny

Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Plac Konesera 12

Praga-Północ

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Pracując z nami będziesz miał okazję pracować z zespołem projektującym i utrzymującym jedną z naszych aplikacji z sektora finansowego. Zespół do którego dołączysz funkcjonuje w skalowanym set-upie. Działamy w oparciu o rozwiązania chmurowe (AWS). Jednym z naszych osiągnięć w ramach projektu jest nagroda AWS za innowacyjność. Więcej informacji o naszej współpracy z AWS znajdziesz w linku: https://aws.amazon.com/de/solutions/case-studies/raiffeisen-bank-international-case-study/

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z zespołami deweloperów oraz devops

  • Komunikacja z klientem

  • Prowadzenie testów oprogramowania budowanego w technologii Java i Angular

  • Wykonywanie testów manualnych w ramach zmian budowanych w trakcie sprintu oraz w trakcie fazy testów akceptacyjnych i regresyjnych

  • Reagowanie na problemy w aplikacji

  • Współudział w tworzeniu planów testów manualnych oraz automatycznych

  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych we współpracy z użytkownikami końcowymi i analitykami biznesowymi

  • Raportowanie przebiegu testów

  • Szkolenie użytkowników i udział w przygotowywaniu dokumentacji użytkownika

  • Wsparcie w tworzeniu i udoskonalaniu procesu testowania, rekomendacja rozwiązań usprawniających pracę

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu testów manualnych

  • Znajomość standardów testowania

  • Znajomość cyklu życia rozwoju oprogramowania

  • Znajomość technologii i narzędzi do testowania oraz automatyzacji testów będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy z zespołami pracującymi w podejściu zwinnym (scrum, kanban)

  • Znajomość MS Excel, Jira, Confluence

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1) - praca w zespołach międzynarodowych

  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność i proaktywność

Podział czasu pracy
70%

Testy nowych funkcjonalności i retesty

20%

Współtworzenie dokumentacji (np. scenariusze testowe)

10%

Udział w spotkaniach

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6-9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesująca i stabilna praca w nowoczesnym biurze ulokowanym w Centrum Praskim Koneser

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej instytucji finansowej w międzynarodowym projekcie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Multikafeteria (Karta Multisport, bilety do kina, teatru, bony do sklepów itd.)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy z domu

  • Praca w systemie operacyjnym Linux / Windows

  • Dostęp do szkoleń e-learning

  • Bezpłatna nauka języka obcego

  • Wyjazdy i wyjścia integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Poznajemy Twoją Aplikację

2

Dzwonimy do Ciebie

3

Weryfikujemy Twoją wiedzę i kompetencje

4

Podejmujemy decyzję

5

Witamy Cię w zespole RBI

Grupie Raiffeisen zaufało już ponad 16 milionów klientów w 14 różnych krajach. Krajobraz bankowości się zmienia, dlatego i my się zmieniamy. Dzięki zwinnym zespołom, szybkiej wymianie wiedzy, samodzielnej pracy i kreatywności jako Grupa wprowadzamy na rynek produkty i usługi finansowe skrojone do potrzeb naszych klientów!

W Polsce istniejemy od 1991 roku, od 2018 jako Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Nasza działalność statutowa obejmuje przede wszystkim obsługę kredytów walutowych i pożyczek hipotecznych. Aktualnie w oddziale zatrudniamy ponad 300 osób, w tym także znaczący i prężnie rozwijający się zespół IT.

Przewiń do profilu firmy