Oferta pracy

Tester Manualny

Connectis_

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • JavaScript

  • Appium

  • Protractor

  • Selenium

Twój zakres obowiązków

  • Udział w innowacyjnym projekcie dotyczącym samochodów elektrycznych

  • Praca w międzynarodowym środowisku ze skandynawską kulturą pracy

  • Przeprowadzanie testów manualnych aplikacji mobilnych i webowych

  • Planowanie działań testowych na wszystkich etapach pracy

  • Raportowanie błędów, tworzenie scenariuszy testowych

  • Ścisła współpraca z Developerami

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Testera Manualnego

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów API

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziany certyfikat ISTQB

  • Podstawowa znajomość języków programowania (Java, JavaScript)

  • Doświadczenie w automatyzacji testów (Appium/Protractor/Selenium)

To oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy rozwijających projektach

  • 5000 zł za polecenie znajomego, który zacznie z nami współpracę

  • Możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze (Metro Wilanowska)

  • Możliwość rozwoju w testach automatyzujących

  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

  • Pakiet medyczny i kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego