Logo Pracuj.pl

Tester manualny

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • ISTQB

System operacyjny

O projekcie

Chcesz się rozwijać jako Tester manualny w projekcie dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych? Chcesz poznawać tajniki złożonych aplikacji obsługujących systemy biznesowe, tworzyć scenariusze testowe oraz rozwiązywać niebanalne problemy?

Jeśli tak – dołącz do naszego zespołu i zrób krok naprzód na swojej drodze zawodowej!

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych w oparciu o istniejące specyfikacje
  • Tworzenie scenariuszy testowych (ALM HP) na potrzeby testów integracyjnych, akceptacyjnych, regresji
  • Przygotowywanie danych testowych na potrzeby testów
  • Zgłaszanie i raportowanie błędów
  • Analiza dokumentacji technicznej i biznesowej
  • Współpraca z klientem oraz zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości wdrażania

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Wiedza z zakresu ISTQB na poziomie podstawowym
  • Znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
  • Wykształcenie wyższe – informatyczne lub pokrewne
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • waterfall

Skład zespołu

  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

To oferujemy

  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • Warsztaty specjalistyczne
  • Drużyna Active Team
  • Spotkania integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Kursy językowe
  • Szkolenia
  • Praca w największej spółce IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Owocowe poniedziałki

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Tester manualny, Warszawa